RESMİ KURUMLAR
2017 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

ADALET  BAKANLIĞI TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI 2017 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

22-26 Ocak 2018 tarihleri arasında Ankara Hakimevinde Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit GÜL, Müsteşarımız Sayın Selahaddin MENTEŞ, Müsteşar Yardımcılarımız Sayın Cengiz ÖNER, Sayın Talip BAKIR, Başkanımız Sayın Şaban KAZDAL, Başkan Yardımcımız Sayın Cihan YILDIZ, Adalet Bakanlığı birim amirleri ile tüm Adalet Başmüfettişi ve Adalet Müfettişlerinin katılımıyla yıl sonu inceleme ve değerlendirme toplantısı düzenlenmiştir.

Toplantıda, yıl içindeki faaliyetlerin değerlendirilmesi yanında mevzuattaki değişiklikler de nazara alınarak önerilerde gerekli güncelleme çalışmaları yapılmış, denetimlerin daha verimli olabilmesi adına yapılması gerekenler etraflıca konuşulup tartışılmıştır. Ayrıca Başkanlığımızı ilgilendiren alanlarda mevzuat çalışmalarının geldiği aşama, önemi ve bunlara ne şekilde katkı sağlanabileceği ile mevcut bazı sorunlar üzerinde durulmuştur. 2018 yılında yapılacak faaliyetler ele alınmıştır.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

             
             
             
             
             
             

 

 

 

TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI
  • Adalet Bakanlığı Ek Binası Milli Müdafaa Cd. No: 22 Kat:12-13 Bakanlıklar Kızılay / ANKARA
  • teftis@adalet.gov.tr
SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı Resmi Web Sitesi © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Webmaster : Volkan YEŞİLYURT